اگر برایتان مهم است که خریدی خوب داشته باشید، پس باید هنگام خرید به نکاتی توجه کنید؛ این متن می تواند یکی از جامع ترین و کامل ترین راهنمایان شما برای خرید شال و روسری جدید باشد؛ برخی از نکاتی که در مطلب زیر به آن ها پرداخته شده است عبارتند از: اندازه روسری یا شال، طرح و رنگ آن ها و ... .

همیشه نزدیک عید همگی دوست داریم که وسایلی نو بخریم و هیجان خاصی برای این خرید داریم؛ اما نباید خوشحالی باعث شود که ما انتخاب غلطی داشته باشیم. بدین جهت در این متن تصمیم گرفته ایم درباره خرید شال و روسری جدید مطالب مفیدی را جهت آگاهیتان بیان کنیم.
زمانی که شما اقدام به خرید شال و روسری می کنید باید نکاتی را مد نظر بگیرید و ببینید که آیا تولید کننده به این نکات توجه کرده است یا نه؟ در زیر به مطالبی که باید توسط شما هنگام خرید و هم چنین توسط تولیدکنندگان شال و روسری جدید هنگام تولید توجه شود، اشاره داشته ایم.

نکاتی که تولیدکنندگان شال و روسری جدید باید به آن توجه داشته باشند

موارد ضروري كه در هنگام دوخت شال و روسری جدید توسط تولیدکنندگان بايد در نظر گرفته شود تا مشتري جذب محصول شود عبارتند از:

1.    توجه به مرغوبیت و جنس مواد اولیه
اولین موردی که در تولید شال و روسری جدید باید در نظر بگیرید، توجه به جنس موادی است که می‌خواهید با آن ها روسری یا شال ببافید.
اگر از نخ هایی بی کیفیت استفاده کنید، بدیهی است که مشتری چندانی نخواهید داشت؛ اما اگر رضایت مشتری و توجه به کیفیت شال و روسری اولین اولویت کاری شما باشد، همیشه مشتریانی وفادار و ثابت خواهید داشت. چرا که کیفیت محصولاتتان برای آن ها تعیین شده است.
شاید بگویید اگر از مواد اولیه بسیار مرغوب برای تولید شال و روسری جدید استفاده کنیم محصول به دست آمده بسیار گران خواهد بود و در این صورت مشتری با دیدن قیمت‌های نجومی فرار خواهد کرد؛ اما این فکر کاملا اشتباه است، چرا که توجه اولیه مشتری به جنس روسری است نه قیمت.

2.    کیفیت دوخت
دومین نکته ای که تولیدکنندگان شال و روسری جدید برای سال 1400 باید به آن توجه کنند کیفیت دوخت این محصولات است. اگر نخ های شما اعلا باشند، اما نحوه قرار گیری تار و پود آن ها در کنار هم به گونه ای ناموزون و نامرتب باشد، بافت روسری از هم خواهد پاشید و به اصطلاح وا خواهد رفت.
پس فقط به خوب بودن مواد اولیه تان توجه نکنید، چرا که بانوان دوست دارند در خرید شال و روسری جدید بهترین نوع آن ها را انتخاب کنند.

3.    طرح و رنگ
از اصلی‌ترین موضوعاتی که نباید به آسانی از کنار آن گذشت، توجه به طرح و رنگ شال و روسری جدید است. درباره این موضوع حرف‌های زیادی نهفته است که به ترتیب آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

همچنین ببینید : خرید شال و روسری عید 1400

  • نکات لازم درباره رنگ شال و روسری جدید

افراد مختلف چهره های متفاوتی دارند و هیچ کدام از آن ها شبیه یکدیگر نیستند و هم چنین رنگ پوستی متفاوت از همدیگر دارند؛ پس به چهره هرکدام رنگی خاص برازنده است. برای مثال یک شخص سیاه پوست نمی تواند روسری مشکی را برای خودش انتخاب کند، چرا که در این صورت رنگ چهره او تیره تر دیده می شود و بالعکس؛ پس شما به عنوان یک تولید کننده شال و روسری موظفید که تمام شرایط مشتری هایتان را در نظر بگیرید تا هم آن ها را از دست ندهید و هم پاسخگوی سلیقه های متفاوت باشید.

شال و روسری رنگ سال 1400

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

  • نکات لازم درباره طرح شال و روسری جدید

همان طور که شال و روسری مجلسی باید در رنگ های متفاوتی تولید شود تا مشتری برای خرید آن جذب شود و بتواند نیازش را برطرف کند، باید در انتخاب طرحی متناسب با چهره اش نیز حق انتخاب داشته باشد؛ برای مثال یکی طرح حیوانات را می‌پسندد، دیگری عاشق طبیعت است و فرد دیگری به طرح ‌های شلوغ و هندسی علاقه دارد؛ پس شما در تولید روسری و شال های مختلف باید علاوه بر توجه به رنگ، با انواع طرح ها نیز آشنایی داشته باشید؛ از همه مهم تر توجه به مد روز، شما را در تولید شال و روسری جدید موفق تر از قبل نشان خواهد داد. این موضوع در مورد رنگ نیز صادق است.

شال و روسری طرح 1400

روسری هایی با طرح های متفاوت مطابق با رنگ سال 1400

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

4.     خرید شال یا خرید روسری
اگر می خواهید زمانی که افراد در تلاطم خرید عید هستند، شما نیز بتوانید فروش خوبی داشته باشید، باید به نکات مهم دیگری علاوه بر موضوعاتی که در قسمت بالا توضیح داده شده‌اند توجه کنید؛ و آن نکته این است که سعی کنید زمانی که شالی را در طرح و رنگی خاص تولید می کنید، همان طرح و رنگ را بر روی یک روسری نیز پیاده کنید و بالعکس؛ چرا که این امر نشان دهنده احترام شما به مشتری است.
 برای مثال یک مشتری به شال علاقه دارد، اما وقتی که به فروشگاه یا مغازه شما مراجعه می کند، طرح مورد علاقه اش را بر روی یک روسری می بیند؛ در این صورت از خرید منصرف می ‌شود.
 اما فروشگاه شال و روسری بانوکده در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است؛ بدین گونه که اگر طرح خاصی را مد نظر دارید می توانید آن را هم به صورت شال سفارش دهید و هم به صورت روسری. فروشگاه شال و روسری بانوکده از این جهت هیچ محدودیت و نگرانی برای مشتریان خود ایجاد نکرده است.


5.     اندازه
 از مهم ترین فاکتورها و معیارهایی که باید در تولید شال و روسری جدید توسط تولیدکنندگان عزیز مد نظر قرار گیرد، توجه به اندازه آن هاست؛ برخی افراد میانه خوبی با روسری ها و شال هایی که دارای قواره بزرگ هستند، ندارند؛ بنابراین ترجیح می دهند که نوع جمع و جوری از شال یا روسری را تهیه کنند؛ یا این مثال را برعکس می کنیم: برخی افراد برای حفظ حجاب کامل و راحتی خودشان و یا به دلایل دیگری (دلایلی مانند این که روسری و شال قواره بزرگ را دوست دارند و یا اندازه بزرگ این پوشش مد روز می باشد) دوست دارند که روسری ها یا شال هایی بزرگ را خریداری کنند.
این وظیفه تولید کننده است که با انواع سلیقه ها و علایق آشنا باشد و هم چنین مد روز را بشناسد تا بتواند هم مشتریان ثابت خود را حفظ کند و هم افرادی جدید را برای خرید جذب کند. 

روسری قواره بزرگ

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

مواردی مهم در رابطه با فروشگاه اینترنتی بزرگ شال و روسری بانوکده

اگر می خواهید از فروشگاهی معتبر خرید کنید به صورتی که  سفارشتان سریع به دستتان برسد، از سایت بانوکده غافل نشوید؛ هم چنین طرح های خاصی که سفارش می دهید در مدت زمان 1 تا 3 روز تولید شده و توسط تولیدی برای مشتری ارسال میشود.

هر سوالی داشتید خوشحال میشیم از طریق واتساپ با ما در میون بزارید. برای ارتباط بر روی شماره روبرو کلیک کنید تا مستقیما وارد واتساپ ما بشید 09911264701