درباره ما

چشم‌ انداز و مأموریت فروشگاه اینترنتی بانو کده

هدف ما در بانو کده تبدیل‌ شدن به بزرگ‌ ترین مرجع تجارت و انتخاب اول هر ایرانی برای خرید خدمات و محصولات از طریق اینترنت است. گروه بانو کده در تلاشی مستمر به دنبال بالابردن روزافزون کیفیت خرید مشتریان بوده و همواره تلاش می‏‌کند تا بهترین خدمات و کالاها را با بیشترین درصد تخفیف و پائین ترین قیمت ممکن ارائه نماید.

بانو کده کالای باکیفیت و زیبا در شان و شخصیت بانوان محترم ایرانی و همچنین کسب رضایت مصرف کننده را سرلوحه کار و خط مشی خود قرار داده و با استفاده از ابزار و تکنولوژی روز در صدد افزایش تولید در جهت صادرات بیش از پیش می باشد.

یکی از برتری های مهم وب سایت بانو کده باز پس گیری کالا پس از سه روز در صورت نارضایتی مشتری میباشد , در این صورت مشتری میتواند به بخش مرجوعی یا تعویض کالا مراجعه کرده و نحوه بازپس گیری کالا به آنها توضیح داده میشود و دو انتخاب پیش روی شما خواهد بود  :

1. میتوانید کالای خریداری شده را به فروشگاه بانو کده پس بفرستید و پس از دریاف کالا توسط ما بر حسب شرایط گفته شده در پایین, تنها مبلغ واریز شده کالای شما بدون هیچ کسری با کمال احترام تقدیم شما میشود.

2. میتوانید یک کالای دیگر را انتخاب کنید و وبسایت بانو کده موظف است پس از دریافت کالای مرجوعی بلافاصله کالای انتخابی شما را آماده کرده و برای شما ارسال کند.

3.توجه کنید برای تغییر کالا و یا مرجوع کالا باید هزینه پست آن را پرداخت کنید ( در صورت مرجوعی فقط یک بار هزینه پست میدهید و ما پس از دریافت , کل مبلغ پرداختی را به جز هزینه ارسال به حساب شما واریز میکنیم و در صورت تغییر کالا شما باید دو بار هزینه ارسال بدهید , پس لطفا قبل از خرید دقت کافی را داشته باشید تا جنس مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید )


شرایط :

1- مشخصات و جنس به صورت دقیق در پایین هر محصول نوشته شده است لطفا قبل از خرید به آن ها دقت کنید تا پس از دریافت کالا دلسرد نشوید.

2- کالا پس از تولید قبل از ارسال از لحاظ سالم بودن توسط ما بررسی میشود اما 1% ممکن است امکان رنگ رفتگی و یا خرابی وجود داشته باشد که فروشگاه بانو کده موظف است آن را پس بگیرد, پس از آن نگذرید و حتما با ما در میان بگذارید.

نکته : محصول خریداری شده توسط شما عزیزان بلافاصله ارجاع داده میشود به تولیدی و در مدت 1 تا نهایت 3 روز تولید و ارسال میشود و بین 3 تا 10 روز کاری زمان میبرد تا تقدیم شما شود (بستگی به مکان شهر شما دارد).

بانو کده با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ( enamad ) از وزارت صنعت معدن و تجارت مکانی امن را برای خرید بانوان خوش سلیقه به وجود اورده است.