اگر می خواهید برای انتخاب شال و روسری عید دچار سردرگمی نشوید، بهتر است به سایت های معتبری سر بزنید؛ چرا که آن ها بر خلاف سایت های دیگر قصدشان فقط فروش بالا و کسب درآمد زیاد نیست، بلکه جلب رضایت مشتری اولین اولویت کاری آن می باشد. در سایت بانوکده شما می توانید به آسانی انواع شال و روسری جدید را مشاهده کرده و فقط با چند کلیک آن را درب منزلتان دریافت کنید.

راهنمای انتخاب بهترین شال و روسری مجلسی

برای این که بتوانید انتخابی به روز داشته باشید و زیبا و شیک پوش جلوه کنید، بهتر است با نکاتی در رابطه با شال و روسری عید آشنا شوید:


1- باید بدانید رنگ سال شال و روسری عید چیست؟

برای این که بتوانید جزء افرادی باشید که هیچ وقت از مد روز عقب نمی مانند، باید در انتخاب شال و روسری عید شرایطی را در نظر بگیرید؛ یکی از این شرایط مد نظر قرار دادن رنگ سال است.


2- برازنده بودن

یکی دیگر از شرایط انتخاب شال و روسری عید برازنده بودن آن ها برای شماست؛ اگر در خرید شال و روسری فقط به رنگ سال و مد روز توجه کنید، آن گونه که باید زیبا به نظر نخواهید آمد؛ چرا که هدف اصلی ما از خرید این نوع پوشش برازنده بودنش است نه فقط مد روز.


3- ترکیب رنگی شال و روسری عید

 در خرید شال و روسری  متوجه خواهید شد همه آن ها در یک طرح و رنگ ثابت تولید نشده اند و ممکن است در طراحی و تولید آن ها از چندین رنگ متنوع استفاده شود. اینجاست که شما باید هوشمندانه رفتار کنید و بدانید که این روسری یا شال بهتر است با کدام لباس یا مانتوی شما هماهنگ شود. پس یکی دیگر از شرایط خرید شال و روسری عید توجه به تطبیق رنگ آن ها با سایر پوشش هایمان است.


4- اندازه شال و روسری عید

اگر جزء افرادی هستید که از شال یا روسری بزرگ به هر دلیل (اعم از دست و پاگیر بودن بچه داشتن، و ...) متنفرید، بهتر است که اندازه متوسط آن ها را برای پوشاندن سرتان انتخاب کنید؛ چرا که اگر روسری بزرگ تری را انتخاب کنید نخواهید توانست آن را جمع و جور کنید و برایتان بسیار دردسر آور خواهد بود.

یکی از عواملی که می تواند در اندازه شال و روسری 1400 دخیل باشد، کوچک بودن جثه تان است. اگر هیکلی ریز دارید و یا قدتان کوتاه است، به هیچ عنوان از روسری یا شال با قواره های بزرگ استفاده نکنید؛ چرا که آن ها اندام شما را به طور عجیبی ناموزون نشان می دهند.
از روسری های کوچک نیز استفاده نشود، چرا که باعث می شوند شخص حالتی بچه گانه داشته باشد و از چهره اصلی و زیبای خود فاصله بگیرد. همچنین روسری های کوچک آنگونه که باید سر و گردن و موهای  شما را نخواهند پوشاند.

توضیحاتی درباره  شال و روسری عید

برای خرید شال و روسری عید نکات ریز دیگری را باید  مورد توجه قرار دهیم که در زیر می توانید بخوانید:

1- رنگ سال جدید خاکستری و زرد خردلی است.

رنگ هر سال متفاوت از سال های دیگر است و شما نمی توانید مد سال قبل را برای امسال پیاده کنید؛ البته اگر از لحاظ مالی در مضیقه بودید می توانید از انواع مختلف شال و روسری ارزان که در سایت بانوکده برای فروش گذاشته شده است، استفاده کنید.
روسری رنگ سال

رنگ مناسب روسری برای سال 1400 که در بانوکده به فروش می رود.

برای مشاهده و خرید روی عکس کلیک کنید

2- قیمت

بدیهی است که شال و روسری عید گران خواهد بود، چرا که مد روز است و برای استفاده و سر کردن در سال جدید طراحی شده است؛ اما نیازی نیست که هیچ گونه نگرانی و استرسی را به خود وارد آورید؛ چرا که همان طور که در قسمت قبل نیز گفته شد، سایت بانوکده برای تمامی سلیقه ها و همچنین تمام اقشار جامعه اعم از کم درآمد، پولدار و یا افرادی با درآمد متوسط، روسری و شال در نظر گرفته است. این خدمت از سایت بزرگ بانوکده نشانه این است که این سایت فقط به درآمد اهمیت نمی دهد، بلکه هدفش خدمت و پاسخگویی به تمام نیازهاست.
3- ست کردن با مانتوی هم رنگ

برای این که بتوانید با شال و روسری عید که رنگی نزدیک به لیمویی روشن و خاکستری دارد، ظاهری متفاوت داشته باشید، باید مانتویی هماهنگ با این رنگ ها را بر تن کنید.
 بر حسب اتفاق رنگ های برگزیده شده برای سال جدید، کاملا با هم مطابقت دارند و به آسانی می توان آن ها را با هم ست کرد؛ برای مثال اگر شالی به رنگ خاکستری سر کرده اید می توانید مانتوی زرد لیمویی بپوشید و برعکس.
روسری جدید سال 1400

یکی دیگر از روسری هایی که در فروشگاه بانوکده جهت خرید در سال جدید، قرار داده شده است.

برای مشاهده و خرید روی عکس کلیک کنید

مواردی در رابطه با سایت بانوکده

پس از بررسی نکاتی که در انتخاب شال و روسری عید باید رعایت شود، می خواهیم نکات مهمی را درباره خرید از بانوکده بیان کنیم:

  • شال و روسری جدید ارزان

 اگر می خواهید که برای سال جدید شال و روسری بخرید، اما از لحاظ اقتصادی ضعیف هستید نگران و ناراحت نشوید؛ چرا که فروشگاه اینترنتی بانو کده تخفیف 20 درصدی عیدانه برای خرید قرار داده است، چون که همگان را لایق بهترین ها می داند.

  • جدیدترین شال و روسری امسال

اگر به این سایت مراجعه کردید، اما طرح و رنگ دلخواه خود را مطابق با رنگ سال جدید نیافتید، می توانید آن را سفارش دهید تا برایتان دوخته شده و در عرض کمتر از 3 روز ارسال شود.

  • تازگی

شاید برخی از شما در تازه یا کهنه بودن روسری ها و شال ها شک داشته باشید؛ اما این اطمینان به شما داده می شود که تمامی اجناس موجود در این سایت نو هستند.

  • شال یا روسری

 برخی از شما طرفدار پروپاقرص شال هستید؛ اما وقتی که به فروشگاه بانوکده مراجعه می کنید می بینید که رنگ و طرح دلخواه شما بر روی یک روسری پیاده شده است؛ در این صورت می توانید با کارشناسان فروش این سایت مشورت کرده و سپس از آن ها درخواست کنید که طرح دلخواه شما را بر روی یک شال طراحی کنند؛ این کار در کمترین زمان ممکن توسط تولیدی برای شما دوخته شده و ارسال می شود.

خلاصه مطلب این که اگر می خواهید خریدی تمام عیار داشته باشید، از این سایت معتبر غافل نشوید و با انتخاب جدیدترین طرح ها بهترین هدیه ها را به خود بدهید. 

اگه سوالی در مورد محصولات داشتید حتما از ما بپرسید خوشحال میشیم بتونیم راهنماییتون کنیم 😍  برای این کار بر روی شماره روبرو کلیک کنید تا مستقیما وارد واتساپ ما بشید 09911264701