در این متن می ‌خواهیم شما را در انتخاب یک کادوی مناسب برای روز مادر راهنمایی کنیم. زمانی که روز مادر نزدیک می شود همه ما به این فکر می افتیم که چه کادویی برای همسر یا مادر خود بخریم که در شأن آنان باشد. یکی از بهترین پیشنهادات خرید شال و روسری برای روز مادر است.

۱۰ نکته طلایی در خرید شال و روسری برای روز مادر

اگر بخواهیم هدیه روز مادر روسری بخریم باید چه نکاتی را در نظر بگیریم تا انتخاب و خریدی شایسته داشته باشیم:

1) آشنایی با سلیقه مادر یا همسر

زمانی که می خواهید برای یکی از عزیزانتان شال و روسری روز مادر بخرید، ابتدا باید با سلیقه او تا حدودی آشنا باشید تا بتوانید مطابق با نظر او، خریدتان را انجام دهید.
 شاید با خود بگویید چگونه سلیقه او را تشخیص دهم؟ این کار بسیار آسان است. کافی است شما فقط بعضی از تیپ های عادی یا مهمانی های او را در نظر بگیرید.
 روش دیگر می تواند این باشد که می توانید از افراد پیرامون آنان درباره سلیقه او سوال کنید. پس به این نتیجه می رسیم که یکی از معیارهای شما برای خرید روز مادر، آشنا شدن با سلیقه فردی است که می خواهید برایشان هدیه بخرید.

2) شیک پوشی آنان را در نظر بگیرید.

پس از مطالعه قسمت اول، حتما با خود گفتید که فقط آشنایی با سلیقه مادر یا همسر برای خرید روسری کافی است؛ اما باید بگوییم که مراحل اصلی هنوز باقی مانده اند.
پس از شناخت سلیقه افراد، شما باید بدانید که آیا این افراد همیشه شیک پوش هستند یا فقط در روزها و مکان های خاصی این ظاهر را به خود اختصاص می‌ دهند. اگر با شناختی که در مرحله اول از سلیقه آنان به دست آوردید به این نتیجه رسیدید که فرد مورد نظر شما شیک پوش است، از انتخاب و خرید روسری شیک برای روز مادر غافل نشوید.

خرید شال و روسری طرح گل برای روز مادر

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید


3) خرید شال برای روز مادر یا روسری؟

اکنون هر دو مرحله فوق را در انتخاب شال و روسری برای روز مادر طی کرده اید، اما نمی دانید که روسری دوست دارد یا شال؟
 اتفاقاً این سوال بسیار به جا و درست است؛ بسیاری از افراد اصلاً روسری دوست ندارند، چرا که دلایل خاص خود را دارند: مثلاً روسری با برخی لباس های امروزی سازگاری ندارد و بهتر است شال سر کنیم تا زیبایی ظاهرمان حفظ شود. در این صورت شما با خرید شال برای روز مادر، لطف بزرگی در حقشان می کنید.
 البته ذکر این نکته نباید از قلم بیفتد که برخی از افراد نیز اصلاً علاقه‌ای به شال ندارند؛ چرا که شال را به نوعی، مزاحم می پندارند که جلوی دست و پای آنان را می گیرد. دلیل دیگری که این افراد دارند این است که روسری تیپ آن ها را مرتب تر نشان می دهد .
 اگر هدیه شما برای روز مادر، برای افراد مسن است، بهتر است برایشان روسری تهیه کنید تا از همه لحاظ راحت باشند.

4) خلاقیت به خرج دادن در خرید هدیه شال و روسری برای روز مادر

یکی از خلاقیت های شما در خرید شال و روسری برای روز مادر می‌ تواند اضافه کردن کادو های دیگری به این کادو باشد.
 اگر فکر می‌ کنید که این کادو برای آنان کم است، برای مثال می توانید وسایل آرایشی و بهداشتی نیز تهیه کنید و به همراه روسری یا شال تقدیمشان کنید.

5) در خرید هدیه به مناسبت دقت داشته باشید.

بسیاری از افراد در خرید هدیه روز مادر، به عنوان و مناسبت این روز دقت نمی ‌کنند و هر کادویی را که به نظر خودشان زیبا باشد را برای مادر یا همسر خود می خرند.
به این افراد باید گفت مادر و همسران شما در این روز منتظر دریافت هدیه های خاصی از جانب شما هستند، نه هر هدیه ای. چرا که این روز مخصوص خانم هاست؛ پس آنان هدیه ای درخور و شایسته از شما انتظار دارند.
 اگر نظر شما برای انتخاب کادوی روز مادر روسری باشد، باید بگوییم که شما با این کار خواهید توانست دل عزیزتان را به دست آورید و خوشحالش کنید.
 چرا که با دیدن این هدیه، به این نتیجه خواهند رسید که شما چقدر برای یافتن شال و روسری هدیه روز مادر وقت گذاشته‌اید و برای آنان ارزش قائل بوده اید.


خرید روسری بته جقه برای روز مادر

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

6) توجه به طرح روسری

 یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که اکثر آقایان در خرید شال و روسری برای روز مادر دارند این است که باید چه طرحی بخرم؟ چرا که طرح ‌های زیادی در بازار یافت می شوند.

 اجازه دهید با برخی از این طرح‌ ها به طور خلاصه آشنا شویم:

 • طرح های سنتی: اگر مادر یا همسر شما به این نقوش علاقه دارد، هنگام خرید شال و روسری سنتی برای روز مادر بهتر است شکل‌ هایی مانند بته جقه،ترمه و ... را برایشان بخرید. این طرح‌ ها بیشتر مناسب افراد مسن هستند. 
 • طرح مدرن: اگر می خواهید برای بانوان جوان اقدام به خرید شال و روسری برای روز مادر بکنید، از این طرح ‌ها غافل نشوید. این طرح‌ها شامل نقوشی از قبیل کوبیسم، چهارخانه، رنگین کمانی و... هستند.

خرید روسری چهارخونه برای روز مادر

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

7) روز مادر در کدام فصل سال قرار دارد؟

چرا جنس در خرید شال و روسری برای روز مادر مهم است؟ این سوالی است که باید قبل از خرید به آن پاسخ دهید. زمانی که شما در فصل زمستان به سر می برید و روز مادر نیز در این فصل است، خرید روسری یا شالی که نازک باشد با منطق جور در نخواهد آمد و شما به هدفتان که خوشحال کردن مادر یا همسرتان بود، نخواهید رسید.

اگر در فصل تابستان هستید، با خرید شال و روسری برای روز مادر که جنس آن ضخیم است، موجبات مسخره شدن خود را از جانب دیگران فراهم می کنید. 

8) توجه به جنس شال و روسری برای روز مادر

توجه داشته باشید که شما می خواهید برای روز مادر برای عزیزتان روسری یا شال تهیه کنید؛ پس خریدی که جنس نامرغوبی دارد، در این روز اصلا توصیه نمی شود.
چون هنگامی که افراد هدیه ای از شما دریافت می کنند، دوست دارند که آنها را برای مدتی طولانی به عنوان یادگاری نگه دارند.
دلیل دیگری که شما را وادار می ‌کند که یک جنس مرغوب را برای هدیه در روز مادر انتخاب کنید، این است که این روز مهم است و شما نباید با خرید روسری یا شال بی کیفیت، هم ارزش خودتان را پایین بیاورید و هم عزیزتان را دل آزرده کنید.

9) قیمت روسری

در این روز عزیزانتان از شما انتظار ندارند که یک روسری یا شال با قیمتی نجومی برایشان بخرید؛ هم این که جنس و کیفیت روسری به حد کافی مرغوب باشد و نشان دهد که شما به حد کافی برای آن فرد هزینه کرده اید، می تواند خوشحال کننده باشد.
 نکته دیگری که درباره قیمت و خرید شال و روسری برای روز مادر مهم است این است که سعی کنید از سایت ها و یا فروشگاه هایی خرید داشته باشید که خودشان تولیدی دارند، چرا که در این صورت بسیار برایتان ارزان تمام خواهد شد. از دیگر نکات مهمی که درباره قیمت و همچنین خرید روسری برای روز مادر مهم است، این است که همه ما تاریخ این روز را می ‌دانیم؛ پس بهتر است از قبل برنامه ریزی و بودجه بندی مناسب داشته باشیم تا بتوانیم هدیه ای درخور مادران و همسرانمان بخریم.
 خرید شال و روسری نخی برای روز مادر

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

10) بهترین مدل روسری برای روز مادر؟

پس از بررسی عوامل مهمی چون تشخیص سلیقه افراد، طرح مناسب برای خرید شال و روسری برای روز مادر و سایر عوامل شمرده شده، اکنون نوبت به انتخاب مدلی مناسب می ‌رسد.

 اشتباه نکنید؛ مدل و طرح دو مقوله متفاوت هستند. در انتخاب طرح شما فقط به نقوش درج شده اهمیت می دهید، در حالی که در انتخاب مدل باید معیارهای دیگری را در نظر بگیرید. چند نمونه از مدل شال و روسری برای روز مادر:

 • روسری منگوله دار 
 • شال منگوله دار
 • روسری نخی ریشه دار
 • شال با انتهای دامنی شکل 
 • روسری توری
 • شال توری
 • روسری با لبه های سنگ دوزی شده
 • شال با لبه های سنگ دوزی شده
 • روسری ساده 
 • شال ساده 

و... .

خرید شال و روسری برای روز مادر از فروشگاه اینترنتی بانوکده

پس از آشنایی با انواع معیارهای خرید شال و روسری برای روز مادر، با یک فروشگاه معتبر آشنا شوید:
 
1.    خرید هم به صورت عمده است و هم خرده.
2.    سفارشات خرده و حتی عمده، بین ۱ الی ۳ روز تولید و سپس برایتان ارسال خواهند شد.
3.    شال یا روسری را به صورت تابستانه و پاییزه میتوانید سفارش دهید.
4.    طرح دلخواه خود را می توانید هم به صورت شال سفارش دهید، هم به صورت روسری.
5.    پس از سفارش بلافاصله طرح انتخابیتان به تولیدی ارسال میشود.
6.    تعداد سفارشات برای این فروشگاه می توانند به صورت نامحدود باشند.
7.    تمام اجناس نو و تازه دوخت هستند.


بانوان عزیز هر گونه سوالی راجب شال و روسری داشتین میتونین با ما در واتساپ در ارتباط باشید, خوشحال میشیم بتونیم کمکتون کنیم . برای این کار بر روی شماره روبرو کلیک کنید تا مستقیما وارد واتساپ فروشگاه بشین : 09911264701

منبع:  bit  tinys  rebrand