فصل بهار فصلی برای زیباییست. اگه شال و روسری فصل بهار سال 99 رو نخریدین  پس قبل از خرید این مطلب رو بخونید. وب سایت بانو کده مدل های زیبایی از  شال و روسری برای فصل بهار رو برای شما اماده کرده تا محصول مورد نظر  خودتون رو به درستی انتخاب کنید و استایل زیبایی برای خودتون در فصل بهار  بسازید. رنگ معروف برای بهار امسال رنگ قرمز هست، رنگی پر انرژی - گرم و  تندی که تیپ شما رو حسابی متفاوت میکنه . یک شال و یا روسری با طرح و رنگ  قرمز حس اعتماد به نفس بالایی رو به شما میده  

زرد یکی از رنگ های فوق العاده شال و روسری در سال 99 است ، این رنگ میتونه حس انرژی رو در شما بوجود بیاره و استایل متفاوت و تکی رو به شما بده .

همانطور که در مقالات قبلی گفتیم هر شال و روسری مناسب برای یک فصل است .

اگه به دنبال خرید یه رنگی برای شال و روسری که هم زیبا باشه هم مخصوص بهار که لطیف و گرم باشه و هم برای مراسم های رسمی و غیر رسمی مناسب باشه بهتون رنگ های صورتی و گلبهی ملایم رو پیشنهاد میکنم ، مخصوصا اگر از جنس ابریشم باشن می تونن لطفات بهاری داشته باشن.

یکی دیگه از رنگ های شال و روسری بهار سال 99 که استفاده میشه رنگ سبز هست و اگر به فکر ست کردن اون با دیگر اجزای لباستون هستید ما رنگ صورتی رو بهتون پیشنهاد میکنیم که یک استایل بهاری خاصی رو براتون به ارمغان میاره . روسری سبز رنگه بهاری از جنس نخ نه تنها رنگ مناسبی برای بهار هست بلکه جنس نخ اون میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه و حس راحتی و خوبی رو بهتون بده

و اخرین طرحی که میخوام بهتون معرفی کنم طرح گلدار هست که از رنگ های محبوب بهاری برای هر سال هستند .طرح گلدار شال و روسری که طرحی شاد به حساب میاد نه تنها بهترین حس رو به تیپ و استایل شما میده بلکه به خاطر رنگ های مختلف در طرح آن به راحتی میشه با لباس های دیگتون اون رو ست کنین تا در هر جایی شخصی خاص و خوشتیپ باشید . 

خرید روسری نخی دست دوز اعلا

خرید روسری نخی دست دوز اعلا