ایده های سوراخ کردن بدن جدید نیستند ، در واقع ، در طول  قرن 18 نیز محبوب  بوده است و در کتاب مقدس سوراخ شدن بینی نیز ذکر شده است. گویی این یک سنت  دیرینه است. در این مقاله در فروشگاه بانو کده چند واقعیت جالب در مورد سوراخ کردن به همراه ایده هایی از پیرسینگ به همراه تصاویر آورده شده  است...

  • طبق مطالعه ای که در سال 2006 انجام شد ، حداقل 14٪ از افراد روی بدن خود سوراخ دارند.
  • مطالعه ای در سال 1998 همچنین نشان می دهد که در میان افرادی که سوراخ می کنند ، حداقل 35٪ دچار برخی عوارض شده اند. هنگامی که سوراخ کننده از وسایل تمیز استفاده نمی کند یا از دستکش استفاده نمی کند ، ممکن است عفونت رخ دهد. همچنین اگر ناحیه سوراخ شده خوب ترمیم نشود.
  • طبق آکادمی پوست آمریکا (AAD) ، جواهراتی که از نیکل ، کبالت یا طلای سفید ساخته شده اند ممکن است باعث واکنش های آلرژیک در برخی از افراد شود.
  • حتما در مورد خرید پیرسینگ تصمیم قطعی بگیرید. البته ، شما همیشه می توانید آن را بیرون بیاورید ، با این حال ، در صورت بروز عوارض بهبود آن مدتی طول خواهد کشید.
  • پیرسینگ در حقیقت نوعی هنر در بدن است. بدون شک انجام یک استریل بسیار مهم است ، با این حال ، هدف از کاشت جواهرات ، بهبود ظاهر است. بنابراین ، جایگذاری صحیح مهم است.
  • پیرسینگ در مناطقی که جریان خون بیشتری مانند لب ، زبان و لوب گوش وجود دارد می تواند به سرعت بهبود یابد. زمان بهبودی این مناطق بین چهار تا شش هفته است. برعکس ، سوراخ شدن غضروف بینی و گوش می تواند مدتی طول بکشد تا بهبود یابد. اما این بدان معنا نیست که ممکن است در تمام آن ماه ها آسیب ببیند بلکه فقط به تمیزکاری دقیق نیاز دارد.

سوالاتی در مورد پیرسینگ

قرار دادن یک سوراخ جدید در هر کجا از اعضای بدن در حقیقت یک تصمیم سخت است. شما باید مطمئن شوید که سوراخ کردن برای شما مناسب است و همچنین به مراقبت از آن سوراخ نیز متعهد شوید. در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد سوراخ کردن را پاسخ میدهیم :

دردناک ترین سوراخ های پیرسینگ کدامند؟

دردناک ترین سوراخ ها آنهایی هستند که از بافت سخت تری روی بدن شما عبور می کنند. براساس تحقیقات مناطقی مانند غضروف و لب از دردناک ترین مناطق است. البته گاهی فقط چند ثانیه طول می کشد و بیشتر وقت ها ارزشش را دارد!

کدام سوراخ از اعضای بدن برای بهبودی به بیشترین زمان نیاز دارد؟

البته همه اینها به میزان مراقبت و مساحت محل پیرسینگ بستگی دارد. به طور کلی ، سوراخ های صنعتی و سایر نقاط سوراخ کننده غضروف طولانی ترین زمان برای بهبودی را دارند. اگر در هنگام سوراخ کردن دقیق باشید، می توانید مدت زمان بهبودی را به حداقل برسانید.

آیا سوراخ کردن می تواند شما را فلج کند؟

سوراخ کردن به خودی خود احتمالاً باعث فلج نمی شود. با این حال ، اگر به عفونت مبتلا شوید که به مداخله پزشکی پاسخ ندهد ، می تواند باعث ایجاد این شرایط شود. به همین دلیل انجام مراقبت های مکرر پیرسینگ پس از سوراخ کردن و استفاده بسیار مهم است!


امیدواریم این مقاله مفید بوده باشد. همچنین ، اگر وقت دارید ، می توانید چندین ایده منحصر به فرد سوراخ کردن و پیرسینگ را به همراه تصاویر که برای شما آماده کردیم را ببینید :

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که سوراخ را در کجای بدن خود قرار دهید ، در اینجا چند ایده سوراخ پیرسینگ منحصر به فرد برای شما آورده شده است. به طور سنتی ، بیشتر خانمها پیرسینگ را در گوش خود قرار میدهند، اما در واقع ، مکان های بیشتری وجود دارد. در اینجا ، ما بهترین ایده های پیرسینگ را که می توانید در هر نقطه از بدن خود قرار دهید، جمع آوری کرده ایم.

پیرسینگ ها بسیار متنوع هستند و بسیار زیبا هم به نظر می رسند! در واقع ، شما حتی می توانید آنها را با توجه به اولویت و شخصیت خود سفارشی کنید. به طور معمول ، می توانید هر قسمت از بدن خود را سوراخ کنید تا جایی که دارای پوشش پوستی باشد. اگر می خواهید هر کدام از اینها را امتحان کنید ، مطمئن باشید که در یک فروشگاه پیرسینگ فروشی مطمئن هستید.

همچنین بخوانید : 10 نکته طلایی برای شستن شال و روسری

انواع سوراخ های پیرسینگ

Earlobe - این نوع رایج ترین و قدیمی ترین نوع سوراخ کردن است. طیف وسیعی از جواهرات برای انتخاب از هالترهای مستقیم ، هالترهای مدور و همچنین انگشترها وجود دارد. بعد از حدود 10 هفته بهبود می یابد.

Conch - در این نوع سوراخ کردن ، جواهرات درست در وسط گوش نصب می شوند. می توان آن را به صورت عمودی یا افقی قرار داد. بسته به فضا می توانید یک سنج کوچک یا بزرگ داشته باشید. بعد از حدود 4 ماه بهبود می یابد.

مارپیچ - این سوراخ کردن در ناحیه بالایی غضروف گوش قرار می گیرد. این می تواند شما را جالب نشان دهد و گزینه های بسیار متنوعی وجود دارد. با انتخاب زوایا ، مکان ها و جواهرات مختلف می توانید خلاقیت خود را نشان دهید. بهبودی معمولاً 4 ماه طول می کشد.

تراگوس - تراگوس در واقع قسمت کوچک شل کننده گوش شما است. این روزها کاملاً رایج است و همچنین شگفت انگیز به نظر می رسد. بهتر است از هالتر استفاده کنید و بعد از بهبود کامل آن را به حلقه ارتقا دهید. بهبودی حدود 4 ماه طول می کشد.

Rook - این ناحیه درست در بالا واقع شده است. با هالتر منحنی می تواند به سرعت بهبود یابد. پس از بهبودی کامل ، می توانید آن را به یک نوع جواهرات دایره ای تغییر دهید. ترمیم سوراخ حدود 6 ماه طول می کشد.

Daith - محل قرارگیری این سوراخ کردن بین تراگوس است. بهترین جواهرات برای استفاده می تواند انگشتر با قطر بیشتر باشد اگرچه قطر کوچکتر یا هالتر دایره ای نیز می تواند عالی به نظر برسد. زمان بهبود یک سوراخ کردن Daith تقریبا 6 ماه است.

صنعتی - راحت ترین راه پوشیدن این است که از هالتر مستقیم که در مارپیچ فوقانی تا مارپیچ میانی نصب شده استفاده کنید. با این حال ، همچنین می تواند به چندین سوراخ متصل شود. در واقع سوراخکاری صنعتی بی پایان است. بهبودی می تواند حدود 12 ماه طول بکشد.

ابرو - این سوراخ کردن می تواند به سرعت بهبود یابد. در عین حال ، می تواند فرم صورت شما را نیز تقویت کند. بهتر است از هالتر خمیده استفاده کنید ، اگرچه ممکن است از حلقه یا هالتر مستقیم نیز استفاده کنید. در مورد سوراخ کردن ابرو گزینه های زیادی برای جواهرات وجود دارد. این سوراخ کردن در عرض 2 ماه قابل بهبود است.

Bridge - این سوراخ کردن دقیقاً در پل بالایی بینی که دقیقاً بین چشم است کاشته می شود. پس از بهبودی می توانید آن را با جواهرات شیک تزیین کنید تا خیره کننده به نظر برسد. این می تواند در حدود 4 ماه بهبود یابد.

پیرسینگ بینی

Nostril - سوراخ بینی بسیار ظریف است ، بنابراین بهتر است قبل از تغییر ، اجازه دهید برای استفاده اولیه جواهرات 4 تا 6 ماه در انجا بمانند. بهترین چیز در مورد این نوع سوراخ کردن این است که طیف وسیعی از پیرسینگ برای آن موجود است. دوره بهبودی حدود 4 ماه است.

Septum - سوراخ کردن تیغه بینی خیلی نازک در مرکز بینی انجام می شود. در طول روند بهبودی که حدود 2 ماه طول می کشد میتوانید از هالتر دایره ای استفاده کنید. سوراخ کردن سپتوم بدون درد است و می تواند به سرعت بهبود یابد.

Tongue - برای جلوگیری از تورم ، جواهرات طولانی تر باید از طریق زبان سوراخ شوند. بعد از 3 تا 4 هفته می توانید آن را به هالتر کوتاه تری کاهش دهید.

پیرسینگ لب

Monroe - این پیرسینگ از آنجا که شباهت زیادی به زیبایی مونرو دارد ، به نام مرلین مونرو نامگذاری شده است. این یک تعریف برای لب ها یا دهان شماست. روند بهبودی حدود 3 ماه است.

Cheek - به نظر می رسد کمی گودی روی صورت شما است و بهبود آن نیز کمی بیشتر طول می کشد. شما باید مراقبت و حوصله کنید تا ظرف 12 ماه کاملاً بهبود یابد.

Lip - سوراخ کردن لب درست زیر خط لب انجام می شود. یک هالتر حلقه ای یا دایره ای شکل در مرکز یا کنار آن قرار می گیرد. 3 ماه صبر کنید تا بتواند به طور کامل بهبود یابد.

Surface - برای این سوراخ کردن از یک میله سطح با دو انتهای قابل جدا شدن استفاده می شود. گزینه های مختلفی برای قرار دادن وجود دارد و زمان بهبودی 4 ماه است.

Navel - این یک سوراخ حساس است که برای اطمینان از بهبود کامل در 6 ماه نیاز به مراقبت دارد. در قسمت بالای ناف قرار گرفته و به صورت عمودی متمرکز میشود.

همچنین بخوانید : نکات طلایی برای خرید شال و روسری پاییزه و تابستانه

پيرسينگ بدن در فرهنگ ها

سوراخ کردن بدن عبارت است از قرار دادن جواهرات (معمولاً از فلز ، چوب ، شيشه ، استخوان يا عاج و بعضي از پلاستيک ها نيز استفاده مي شود) که از طريق يک سوراخ در بدن ايجاد ميشود.
 قديمي ترين انسان که محافظت شده است، "مرد يخي" 5300 ساله اي در کوه هاي آلپ است که شواهدي از پیرسینگ لاله گوش را نشان مي دهد. مانند بسياري از افراد که علاقه جدي به پیرسینگ در قرن بيست و يکم دارند . گاهي اجساد در اوايل قرن نهم پيش از ميلاد شواهدي از پیرسینگ گوش و يا چند جاي بدن را نشان ميدهند.
فرهنگ هاي متنوعي از نظر جغرافيايي وجود دارد که در آنها پيرسينگ براي مدتي مداوم انجام مي شده است. به نظر مي رسد که سوراخ کردن گوش و بيني محبوب ترين بوده است.
بسياري از مردم بومي آمريکا عمل سوراخ کردن گوش يا بيني را ميپسندند که به طور کلي در بين Nez Percé شمال غربي آمريکا انجام مي شود.
پیرسینگ گوش چندگانه توسط مردان و زنان در خاورميانه انجام مي شد ، و موميايي که تصور مي شود از ملکه نفرتيتي مصر است در هر گوش دو سوراخ دارد. مائوري هاي نيوزلند ، اگرچه بيشتر به خاطر طرح هاي خال کوبي پيچيده و ظريف خود مشهور هستند ، اما مدت هاست که پیرسینگ گوش را انجام مي دهند ، که همراه با سوراخ کردن بيني در بين مردم بومي نيوزيلند و استراليا گسترش يافته است. پیرسینگ گوش براي دختران بخشي از آداب و رسوم سنتي در فرهنگ هاي تايلند و پولينزي را تشکيل مي دهد. پیرسینگ گوش و بيني در ميان مردم آلاسکا نيز مي تواند نشانه اي از وضعيت اجتماعي باشد ،

سوراخ گوش هاي کشيده و بزرگ که در آن سوراخ به تدريج با استفاده از وزنه بزرگتر مي شود در فرهنگ هاي مختلف نيز ظاهر مي شود. در آفريقا ، ماساي و فولاني به دليل سوراخ کردن غضروف گوش معروف هستند که روندي بسيار کندتر و دشوارتر از سوراخ کردن لاله گوش دارند. تصاوير و مصنوعات فرهنگ هاي بومي آمريکاي مرکزي ، لوب هاي کشيده اي را با جواهرات بسيار مشابه معاصر نشان مي دهد. همچنين تصاوير و مجسمه هاي آسياي شرقي ، با قدمت چند قرن ، لوب هاي کشيده طولاني را نيز نشان مي دهد. مخصوصاً در مورد مقدسين بودايي . Dayaks of Borneo به طور سنتي لاله گوش را سوراخ مي کند و به طور چشمگيري کشش مي دهد. 

بهترین ایده های پیرسینگ به همراه تصاویر

1. ایده های بسیار منحصر به فرد پیرسینگ

پیرسینگ نافحتما روزانه سوراخ ناف خود را بشورید

2. ایده های سوراخ کننده آشیل با نگین صورتیپیرسینگ پا

من واقعاً مطمئن نیستم که چرا کسی تمایل به سوراخ کردن آشیل دارد که نسبتاً نامرئی باشد.

3. پیرسینگ هالترپیرسینگ گوش

جواهرات پیرسینگ هالتر از یک میله مستقیم ساخته شده است که روی هر نوک آن مهره قرار دارد

4. پیرسینگ زیبا جنا کلمن

پیرسینگ گوش آویزانهنگامی که زنجیرهایی را از لاله گوش خود آویزان می کند ، جنا کلمن خیره کننده به نظر می رسد

5. پیرسینگ لب زیبا

پیرسینگ لبپیرسینگ لب نوعی پیرسینگ تک جنسیتی است.

پیرسینگ بدن 2 عددی

6. پشت سوراخ کردن گوش

پیرسینگ پشت گوشعارضه پیرسینگ ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد.

7. سوراخ کردن ناف شکمپیرسینگ ناف

جدا از گوش ها ، یکی از محبوب ترین مکان ها برای سوراخ کردن ، ناف و شکم است. خیلی زیبا به نظر می رسد!

8. سوراخ کردن شکم و خال کوبی دور آن

پیرسینگ نافاگر چیزی می خواهید که کمی منحصر به فرد باشد ، می توانید به سوراخ شکم بروید.

9. پیرسینگ شکم با ستاره خالکوبی

پیرسینگ شکمپیرسینگ شکم می تواند به سرعت بهبود یابد زیرا غضروف ندارد.

10. بهترین پیرسینگ مارپیچ

پیرسینگ مارپیچمارپیچ ناحیه ای در قسمت خارجی گوش است که از غضروف تشکیل شده است.

11. ایده های پیرسینگ بدنپیرسینگ پس گردن

این سوراخ گردن گل میخ های نقره ای منحصر به فرد است.

12. پیرسینگ صورت

پیرسینگ صورتاکنون اکثر زنان چندین سوراخ را به عنوان نماد در نظر می گیرند.

13. پیرسینگ نخل

پیرسینگ نخلهمیشه به یاد داشته باشید که مراقبت های لازم باید رعایت شود خصوصا در حالی که هنوز سوراخ تازه است.

14. سپتوم جعلی برنجی

پیرسینگ ریحاناسپتوم جعلی برنجی این روزها کاملاً رایج است ، حتی ریحانا نیز این را می پوشید.

پیرسینگ بینی و بدن

15. پل و سوراخ کردن چانه

پیرسینگ چانه و زیر لببه نظر می رسد این زن با استفاده از سنبله و گل میخ ها واقعاً ایده های سوراخ منحصر به فرد خود را دوست دارد.

16. پیرسینگ غضروف

پیرسینگ غضروف

شما باید به جای "اسلحه سوراخ کننده" از سوزن استفاده کند.

پیرسینگ بدن و بینی طرح تیغ

17. صدف حلزونی با اناتومیکپیرسینگ حلزونی

عاشق این سوراخ کردن میشوید!

18. پیرسینگ مخروطی

پیرسینگ مخروطی

پیرسینگ های مخروطی بسیار عجیب هستند!

19. پیرسینگ دوتایی تراگوس خنکپیرسینگ دوتایی

پیرسینگ تراگوس ممکن است حدود 3 تا 9 ماه طول بکشد تا به طور کامل بهبود یابد.

20. ایده های جالب پیرسینگ برای بچه هاپیرسینگ بچه

پیرسینگ نوک پستان را می توان در برخی از افراد مشهور مانند تامی لی و لنی کراویتز مشاهده کرد.

21. پیرسینگ غیرمعمول اما باحال ( پیرسینگ چشم )پیرسینگ چشم

این یک نمای نزدیک از پیرسینگ چشم است.

22. ایده های پیرسینگ ناز بدن

پیرسینگ گردناین پیرسینگ همان چیزی است که وقتی خون آشام شما را گاز می گیرد احساس می شود.

23. پیرسینگ گونه و ایجاد گودی

پیرسینگ گونهآیا می خواهید گودی در گونه ها داشته باشید؟ پس چرا سوراخ گونه را امتحان نمیکنید؟

24. پیرسینگ ناز لب

پیرسینگ لببا سوراخ کردن لب ، می توانید لابراتور سکسی خود را به رخ بکشید.

25. پیرسینگ سينه

پیرسینگ سینهپیرسینگ سینه بر خلاف سایر انواع پیرسینگ ها ممکن است درد زیادی ایجاد کند.

26. پیرسینگ بیش از حد

پیرسینگ شیطانی

آیا این نوع سوراخ کردن بدن نوعی خودزنی است؟

27. دایس پیرسینگ با جواهرات زیباپیرسینگ گوش

پیرسینگ دائیت بسیار جالب است زیرا در مکانی منحصر به فرد قرار گرفته است. Daith داخلی ترین غضروف گوش شماست.

پیرسینگ گوش

28. پیرسینگ لنگرهای پوستیپیرسینگ سینه

اگر چیزی را می خواهید که واقعاً متفاوت باشد ، پس به دنبال لنگر پوستی نروید. این اصطلاح به این معنی است که تقریباً در هر نقطه از بدن شما کاشته میشوند ، اگرچه کمی دردناک است.

29. پیرسینگ دوتایی بینی

پیرسینگ بینیپیرسینگ دوتایی بینی با استفاده از گل میخ و حلقه.

پیرسینگ بینی و بدن

30. حلقه های دو سوراخه برای پیرسینگ بینی

پیرسینگ بینیدر سوراخ كردن دوتایی بینی ، اولین سوراخ كردن باید بالاتر از دیگری باشد.

31. دو حلقه طلا سپتوم

پیرسینگ بینی دو حلقه ای سوراخ کردن دو جداره نوع خاصی از پیرسینگ است که در آن یک سوراخ اصلی ایجاد می شود ، معمولاً حلقه دوم به اولی چسبیده است.

پیرسینگ بینی و بدن

32. پیرسینگ چند تایی گوشپیرسینگ چند تایی گوش

پیرسینگ گوش با روساخ های متعدد اکنون به یک روند بزرگ در صنعت مد تبدیل شده است.

33. پیرسینگ گوش

پیرسینگ های متعدد توسط برخی از افراد مشهور روی فرش قرمز پوشیده شده است. یکی از این افراد مشهور اما واتسون بازیگر نقش هرمیون در هری پاتر است.

34. پیرسینگ افراطیپیرسینگ بینی و گونه

این جوان پیرسینگ بینی خود را با سوراخ کردن گونه ها میزان می کند.

35. پیرسینگ چانه و سپتومپیرسینگ چانه و سپتوم

این نوع پیرسینگ سپتوم در مردان و زنان بسیار فوق العاده است اما نه در ایران.

36. تونل گوشت و پیرسینگ لبپیرسینگ تونل گوش با سوراخ بزرگ

صورت Joaquin De Lima در ونزوئلا نه تنها با خال کوبی و سوراخ کردن بلکه با کاشت نیز پر شده است.

37. پیرسینگ ابرو Jai Courtney

پیرسینگ ابرو

این رهبر بی باک به دلیل سوراخ شدن ابرو بدتر به نظر می رسد.

38. پیرسینگ ابرو باحالپیرسینگ ابرو

چشمان شما بسیار گیرا هستند و بهترین روش برای زیباتر کردن آن، سوراخ کردن ابرو است.

39. پیرسینگ ابرو نیزه دولبه

آیا پیرسینگ صورت می تواند شما را غیرحرفه ای نشان دهد؟

40. پیرسینگ اسنک مصنوعیپیرسینگ گوش مصنوعی

این پیرسینگ درواقع دو سوراخ جداگانه است ، یکی سوراخ کنف و دیگری سوراخ غضروف.

41. ایده های پیرسینگ زنانهپرسینگ انگشت

یک حلقه الماس روی آن قرار دهید.

42. سنجاق بینی فلورتپرسینگ بینی

گل میخ های بینی انواع مختلفی دارند ، از نقره ای تا طلایی.

43. پرسینگ مدوزا

پرسینگ مدوزا

پرسینگ مدوزا ، که به آن Philtrum Piercing نیز گفته می شود ، به دلیل موقعیت منحصر به فرد خود که در قسمت میانی لب بالایی است ، بسیار جذاب است.

44. گل میخ بینیپرسینگ بینی

طیف وسیعی از گل میخ های بینی وجود دارد که متناسب با استایل و سلیقه شما هستند.

45. سوراخ بینی سپتوم با حلقه طلاپرسینگ بینی

بسیار شیک با ان انگشتر بزرگ ست شده

46. گوتیکپرسینگ بینی

پیرسینگ بینی برخلاف گذشته امروزه بیشتر مورد قبول است.

47. بچه ها پیرسینگپرسینگ بینی و ابرو

پیریسنگ ابرو واقعا بامزه هستن مخصوصا با میله های دوتایی

48. پیرسینگ مارپیچپیرسینگ گوش مارپیچ

پیرسینگ مارپیچ در اروپا مرسوم است اما در ایران جالب به نظر نمیرسد.

49. پیرسینگ مارپیچ در گوش چپپرسینگ گوش مردانه

پیرسینگ غضروف ها فقط باید با سوزن انجام شود و هرگز با اسلحه سوراخ کن انجام نمی شود.

50. پیرسینگ میکرودرمال پشتپرسینگ پشت کمر

می خواهید هات و جذاب به نظر برسید؟ سپس پیرسینگ های میکرودرم را پیشنهاد میدهیم!

51. بچه های داغ با حلقه های بینیپسرسینگ حلقه ای بینی مردانه

بچه ها با کت و شلوار دوخته شده عالی به نظر می رسند ، با این حال ، آنها حتی می توانند با کمی پیرسینگ، شاید هم خال کوبی ها و البته حلقه بینی ، بهتر به نظر برسند.

52. پیرسینگ صنعتیپرسینگ گوش

سوراخکاری صنعتی به دو سوراخ مرتبط با یک جواهر مستقیم اشاره دارد.

53. پیرسینگ صنعتی عالیپیرسینگ گوش

این یک واقعیت است که هر پیرسینگ سوراخ می کند ، با این حال ، شدت درد بستگی به چگونگی کنترل درد دارد.

پیرسینگ گوش حلقه ای

54. پیرسینگ نافپرسینگ ناف

این نوع پیرسینگ بیشتر برای کسانی مناسب است که در قسمت فوقانی ناف پوست بیشتری دارند.

55. پیرسینگ لابرتپیرسینگ دندان

این روزها پیرسینگ ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و گزینه های زیادی برای جواهرات زیبا وجود دارد.

56. پیرسینگ پا با هالتر نقره ایپرسینگ پا

این مکان اصلا برای نصب پیرسینگ نیست زیرا به سختی قابل مشاهده است.

57. پرسینگ دستبند لبپرسینگ لب

بعضی از خانم ها از پیرسینگ فیک لب استفاده میکنند بدون نیاز به سوراخ کردن لب

58. میخ های بلند و پرسینگ ابروپرسینگ لب و ابرو

وقتی نوبت به پیرسینگ می رسد ، ترجیحات مردان کمی نسبت به خانم ها متفاوت است. اولویت های مردانه پرسینگ بینی ، پرسینگ ابرو ، پرسینگ گوش ، پرسینگ لب ، پرسینگ نوک سینه و سایر موارد است.

59. پیرسینگ ناف پایینپرسینگ ناف

اگر عاشق پرسینگ ناف هستید و دوست دارید خودنمایی کنید ، سوراخ کردن زیر ناف بهترین گزینه است.

60. پرسینگ مدوزاپرسینگ بینی و بالای لب

پیرسینگ Medusa بهترین جایگزین برای پیرسینگ لب است. می تواند درخشش به صورت شما اضافه کند! بعلاوه ، اگر با پرسینگ بینی جفت شود شگفت انگیز به نظر می رسد.

61. پرسینگ میله ای گوش

پیرسینگ های میله ای بسیار منحصر به فرد هستند ، با این وجود انجام آنها در مقایسه با سوراخ های لاله گوش کمی پیچیده تر است.

62. پرسینگ گوش چندگانهپرسینگ گوش چند گانه

پرسینگ گوش چندگانه برای کسانی که به درد حساسیت دارند کابوس است اما نگران نباشید زیرا این درد دائمی نخواهد بود.

63. داغترین روندپرسینگ گوش خفن

تهیه چندین پرسینگ برای آراستن گوش های خود با چند دسته متفاوت، بزرگترین روند مد در اینده است.

64. پرسینگ چندین سوراخ ابروپرسینگ ابرو زنانه

پیرسینگ ابرو بسیار باحال است اما نه در این حد.

65. پرسینگ هالتر گردنپرسینگ گردن

پیرسینگ های نواری بسیار خاص هستند ، به خصوص با مدل موی بلند و دسته ای.

66. پرسینگ بینیپرسینگ بینی

پرسینگ بینی نوعی پرسینگ منحصر به فرد است که از دو سوراخ بینی به همراه میله تشکیل شده است. برای اتصال دو سوراخ به طور معمول از هالتر استفاده می شود.

67. سوراخ های دکمه شکمپرسینگ بینی

پیرسینگ ناف در بین دختران جوان بسیار رایج شده است. به طور معمول ، این سوراخ بسیار راحت تر التیام میابد .

68. پیرسن ناف زیباپرسینگ ناف زیبا

پیرسینگ ناف معمولاً از مرز ناف عبور می کند.

69. ایده های پیرسینگ صنعتیپرسینگ گوش

پیرسینگ صنعتی واقعاً چشم نواز است. بهترین لوازم جانبی برای گوش شماست.

70. طرح شگفت انگیز پرسینگ ابروپرسینگ ابرو

پیرسینگ ابرو برای اولین بار در دهه 1970 انجام شد و همچنان هم این روزها ادامه دارد.

71. پرسینگ بینی جذاب و زیباپرسینگ بینی جذاب

پیرسینگ سپتوم در همه جا وجود دارد ، در واقع ، آنها در بیشتر افراد مشهور از جمله Zoë Kravitz ، Rihanna ، Jessica Biel ، Lady Gaga و دیگران دیده می شوند.

72. پیرسینگ گل میخ اوپالپرسینگ بالای لب

با طیف وسیعی از جواهرات پیرسینگ که در دسترس است ، به دست آوردن ظاهری که دوست دارید بسیار آسان است.

73. ایده های پیرسینگ گوشایده پیرسینگ گوش

بیشتر پرسینگ های گوش به سرعت بهبود می یابند ، با این حال مراقبت از پیرسینگ ها نیز ضروری است ، به خصوص اگر سوراخ در غضروف باشد.

74. مار گزیدگیپیرسینگ لب مار گزیدگی

پیرسینگ نیش مار از دو سوراخ که به طور یکنواخت روی لب های پایین توزیع می شود ، تشکیل شده است.

75. پیرسینگ گوش با خال کوبی ستارهپیرسینگ گوش ستاره

پیرسینگ انتخاب شخصی شماست ، بنابراین ، گزینه های شما بی حد و حصر است.

76. پررنگ و زیباپرسینگ گوش زیبا

می خواهید چند سوراخ جدید روی گوش خود اضافه کنید؟

77. پرسینگ بینیپرسینگ بینی

پیرسینگ بینی در واقع حدود 4000 سال پیش در جایی از خاورمیانه ایجاد شده است.

78. پیرسینگ صخره

پیرسینگ گوش

پرسینگ صخره روی آنتی مارکس گوش انجام می شود.

79. پرسینگ رز طلاییپرسینگ گوش طلایی

سوراخ دائمی را می توان در قسمت داخلی غضروف گوش مشاهده کرد.

80. گوشواره Saturn Opal Tragus

پرسینگ گوش

تراگوس یک فلپ غضروف کوچک است که در قسمت خارجی مجرای گوش وجود دارد.

81. پیرسینگ سپتومپیرسینگ بینی

پیرسینگ سپتوم در چند سال گذشته به دلیل ظاهر زیبا مکرر استفاده میشود.

82. حلقه سپتومپیرسینگ حلقه ای بینی

میخواهی چیز جدیدی امتحان کنی؟ پس چرا یکی از اینها را امتحان نمی کنید؟

83. حلقه بینی طلاییپرسینگ حلقه ای بینی مردانه طلایی

در کشور های اروپایی رایج است

84. گل میخ نقره ای Medusa پرسینگپرسینگ گل میخ نقره ای

این ترکیبی از پیرسینگ Medusa و پیرسینگ لب عمودی است.

85. گل میخ های نقره ای سوراخ کردن پای ستارهپیرسینگ پا سوزنی

این سوراخهای میکرو لنگر به عنوان یک ستاره تیراندازی شکل گرفته اند.

86. طرح های پیرسینگ لبخندپرسینگ زبان و دندان

این پرسینگ نفیس تا حدی بدون درد است و گزینه خوبی میباشد. با این وجود ، بهتر است آن را با سوراخ کننده خود در میان بگذارید تا اطمینان حاصل کنید که آناتومی شما برای این پیرسینگ مناسب است.

87. پیرسینگ لبخندپیرسینگ دندان

این نوع منحصر به فرد پیرسینگ دهانی است که از طریق frenulum ، یک بافت خاص واقع در لب بالایی انجام می شود. به همین دلیل به پیرسینگ فرنولوم لب بالا یا سوراخ کردن اسکرامپر نیز معروف است.

88. پیرسینگ راحتپیرسینگ گوش

این سوراخ شبیه به پیرسینگ است که در آن سوراخ در غضروف گوش داخلی ایجاد می شود. به نظر می رسد به عنوان یک سوراخ ساده شگفت انگیز باشد، با این حال می توانید آن را با سایر پیرسینگ ها نیز ترکیب کنید.

89. حلقه بینی طلای زرد جامدپیرسینگ بینی

یک شاهزاده خانم هندی با جواهرات طلایی سپتوم.

90. پیرسینگ سطحپیرسینگ گوش

مانند هر پیرسینگ دیگر ، حتما از یک سوراخ کننده معتبر و با تجربه استفاده کنید ، زیرا گوش همه برای این نوع سوراخ کردن مناسب نیست.

91. پیرسینگ زبانپیرسینگ زبان

پرسینگ زبان معمولاً مستقیماً از وسط زبان انجام می شود.

92. جواهرات پیرسینگ زبانپیرسینگ زبان مردانه

پیرسینگ زبان یک فرهنگ باستانی است که توسط مایاهای سلطنتی در آئین های مقدس خونسوزی انجام می شد.

93. سوراخ کردن بدن زبان برای دختران

پیرسینگ زبان

پیرسینگ زبان نوعی هنر بدن است ، با این وجود باید از تصمیم خود مطمئن باشید تا از آن لذت ببرید.

94. زنجیره تراگوسپیرسینگ گوش زنجیری

سوراخ کردن تراگوس برای افرادی که بیش از حد از مد آگاه هستند و مایلند چیزهای جدیدی را امتحان کنند تا منحصر به فرد به نظر برسند ، یک انتخاب برجسته است.

95. درخت زندگی سوراخ کنفپیرسینگ گوش

این یک هدیه عالی برای افرادی است که درختان و طبیعت را دوست دارند.

96. پیرسینگ چند سطحیپیرسینگ کناری گوش

سوراخ کردن چند سطحی باید به درستی انجام شود ، به همین دلیل ضروری است که دقیقاً محل آن را خوب انتخاب کنید.

97. ایده عجیب غریب پیرسینگ ابروپرسینگ ابرو

اطمینان حاصل کنید که یک سوراخ کننده حرفه ای برای انجام کار انتخاب کرده اید و محل دقیق سوراخکاری را به او نشان دهید.

98. ایده های منحصر به فرد پیرسینگ بدنپیرسینگ ابرو

پیرسینگ های بسیار جذاب بدن هستند که تقریباً در هر قسمت از بدن انجام می شوند.

99. پیرسینگ بدن بی نظیرپیرسینگ سینه و بدن

برخلاف پیرسینگ های دو طرفه مانند پیرسینگ لب و گوش ، پیرسینگ های سطحی هیچ نقطه ورود و خروجی ندارند. این سوراخ های لنگر پوستی روی استخوان های یقه تعبیه شده است.

100. پیرسینگ ناف شکمپیرسینگ ناف

برای برخی از افراد ، پیرسینگ بدن به عنوان یک مد در نظر گرفته می شود ، اما در برخی فرهنگ ها ، به عنوان بخشی از یک حس معنوی با آنها رفتار می شود.

101. پیرسینگ گوش منحصر به فردپیرسینگ گوش خاص

جنیفر لارنس یکی از آن افراد مشهور است که با پرسینگ های مختلف گوش مشاهده می شود.

102. پیرسینگ های میکرودرمپرسینگ مچ دست

پرسینگ های میکرودرمال روشی مشابه با پرسینگ مونرو دارند ، در این روش پرسینگ ها و جواهرات به داخل پوست وارد می شوند.

103. ایده پیرسینگ صورتپیرسینگ صورت

پرسینگ بدن سبک منحصر به فردی را برای شما فراهم می کند.

104. ایده های منحصر به فرد پیرسینگ گوشپرسینگ گوش

ضد تروگوس غضروف نقطه ای دقیقاً زیر تراگوس است. با استفاده از یک حلقه ساده برای یک سبک منحصر به فرد می توان سوراخ های تراگوس و ضد تروس را با هم پیوست داد.

105. پیرسینگ پل با تاتو بدنپرسینگ گوش

سوراخ شدن پل مستقیماً در قسمت میانی بالای بینی ، درست بین ابروها کاشته می شود. به صورت پهلو انجام می شود و از جواهرات هالتر استفاده می شود.

106. خال کوبی باحال چشمی گوش

پرسینگ گوشحوزه پیرسینگ در مورد خلاقیت چیزهای زیادی ارائه می دهد و شما به راحتی نمی توانید این موضوع را انکار کنید.

107. پیرسینگ لب فوقانیپرسینگ لب فوقانی

این پرسینگ نوعی کلاس زنانه به نظر می رسد و می تواند برای هر خانمی زیبا به نظر برسد.

108. سوراخ کردن تراگوس عمودیپرسینگ گوش

سوراخ کردن تراگوس عمودی از نظر فنی یک سوراخکاری سطحی است. این کار با قرار دادن یک میله به صورت عمودی در زیر پوست مجاور تراگوس انجام می شود.

109. پیرسینگ دست هالتر زردپرسینگ دست

برای سوراخکاری روی سطح ، استفاده از جواهرات هالتر بسیار مثر است.

110. دو لوب زیبا و سوراخ کردن یوفوپرسینگ گوش

پرسینگ گوش چندگانه تعادلی ایده آل بین بقیه پرسینگ هاست.