اگه میخواین شیک پوش باشین خوندن این مطلب کمک زیادی به شما میکنه .اتخاب  درست شال و روسری هایی که خریدین و در کمدتون قرار دادین میتونن زیبایی خاص  و یک تیپ بسیار شیک برای شما به ارمقان بیارن . شال و روسری یکی از بخش  های لباسه که باعث میشه رنگ های بیشتری به تیپ خودتون اضافه کنین یا اگر در  بخش های دیگه ی لباستون رنگ های مختلفی به کار بردین شال و روسری هست که  باعث میشه تیپ شما رو به تعادل برسونه که البته با یک انتخاب هوشمندانه  میتونین بهترین استایل رو برای خودتون بسازید و شیک پوشو خاص به نظر بیاین.

خرید روسری نخی دست دوز اعلا

خریدروسری نخی ژاکارد

پنج نکته برای انتخاب بهترین شال و روسری در بانوکده

وب سایت بانو کده با طرح های خاص و منحصر به فرد که برابر با آخرین مدهای روز دنیاست به شما خانومای شیک پوش کمک میکنه تا با خواندن نکات زیر بتونین یک شال و یا روسری منحصر به فرد رو برای خودتون انتخاب کنین .

  1. در انتخاب طرح و رنگ نترس باشید. یکی از اشتباهات رایج در مد و لباس استفاده از لباس های طرح دار در کنار یکدیگر است . اما این پیشنهاد رو از چهار راز مهم برای انتخاب روسری و شال مناسبقبول کنین، استفاده نکردن از شال و روسری طرح دار میتونه براتون تیپی کسل کننده و ساده بوجود بیاره پس پیشنهادم اینه که از یک شال و روسری ای که دارای رنگ شاد و روشن و طرح های شیکی دارن استفاده کنین .
  2. یادتون باشه طرح و رنگ و جنس هر شال و روسری برای یک مناسبت ساخته شده، پس قبل از خرید موقعیت خودتون رو در نظر بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید .
  3. در گالری فروشگاه بانو کده شال و روسری هایی وجود دارن که میتونین چندین استایل رو با یک روسری بسازید . یکی از ویژگی های خاص اونها طرح های متفاوت و گوناگونی هست که در گوشه های روسری قرار دارن که دست شما رو برای ست کردن باز میزاره و داشتن این مدل روسری ها کمک زیادی برای شما به ست کردن با لباستون میکنه .
  4. نکته مهم دیگه که خیلی ها بهش توجه نمیکنن اینه که همیشه نیاز نیست که کاملا شال و روسریهاتون رو با سایر لباس هاتون ست کنین . مثلا اگه مانتو و شلوارتون رنگ های روشنی دارن و متفاوت هستن اینجاست که یه روسری با رنگ خنثی میتونه کمکتون کنه . یا اگر اجزای لباستون رنگ هایی مثل طوسی و مشکی دارن نیازه که از یک روسری با رنگ روشن و شاد استفاده کنین .
  5. اخرین نکته جنس پارچه هست و هر جنس پارچه برای یک تیپ و یک مکان میتونه مناسب باشه . به عنوان مثال شال رو روسری ای که سبک هستن برای تابستان و روز های گرم یا مثل محل کار مناسبن . شال و روسری های جنس ابریشم هم برای مناسبت های رسمی و مهمانی ها استفاده میشن و جنس پارچه موهر ( پشمی ) مناسب برای روز های سر هستند .
همچنین بخوانید :
شال و روسری ماه تولد من چه رنگیه ؟