خرید شال و روسری یکی از مواردی است که اغلب خانم ها درگیر آن می باشند. همه ی خانم های ایرانی حتما باید در هنگام خروج از خانه حجاب بر سر داشته باشند. در فشن ها و مد دنیا بسیار کم از روسری و یا شال استفاده می گردد اما برای ما خانم های ایرانی و مسلمان شال و روسری یکی از واجبات در ساخت استایل لباس می باشد.

ممکن است شما نیز در انتخاب و خرید شال و روسری به مشکل برخورده باشید. برخی شال را به عنوان انتخاب اصلی خود قرار می دهند و برخی دیگر روسری را همیشه ترجیح می دهند. هیچ کدام از این موارد بهتر از دیگری نیست. استفاده از شال و روسری باید به موقع و با استایل مناسب انجام گردد. در هر یک از استایل های رسمی و اسپرت شما می توانید یکی از این موارد را انتخاب نمایید. در این مطلب قصد داریم فرق شال و روسری را بررسی نموده و اطلاعات کاملی در مورد هر کدام کسب نماییم تا در هنگام خرید شال و روسری دچار هیچ مشکلی نگردیم.

شال زرد

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

شال بپوشم یا روسری؟ انتخاب صحیح در خرید شال و روسری

فرض کنید جلوی کمد خود ایستاده اید و بعد از انتخاب شلوار، مانتو و کفش می خواهید درباره ی انتخاب شال یا روسری تصمیم بگیرید. این سوال را از خود می پرسید که بهتر است شال انتخاب نمایم یا روسری؟ این موضوع مشکل بسیاری از خانم ها است. قبل از هر چیزی باید بدانید که شال اسپرت تر و راحت تر از روسری می باشد. در استایل های اسپرت توصیه می شود که از روسری استفاده نکنید. البته نوع پارچه و رنگ نیز در هنگام خرید شال و روسری از اهمیت زیادی برخوردار است.

خرید شال و روسری حتما باید آگاهانه انجام گردد. شما باید تفاوت بین آنها را بدانید. در صورتی که قرار است به یک مهمانی رسمی بروید و تیپ مجلسی دارید بهتر است از روسری استفاده نمایید. روسری یک آیتم کلاسیک است که استفاده از آن برای تیپ های مجلسی پیشنهاد می گردد. البته در صورتی که جنس آن نخی و راحت باشد و دارای قواره ی بزرگی باشد می توان از آن برای استایل نیمه اسپرت و یا اسپرت نیز انتخاب نمود. حتما باید بعد از به سر کردن شال یا روسری به دقت در آینه نگاه کنید و در صورتی که کاملا مناسب استایل شما باشد، آن را انتخاب نمایید.

 شال و روسری نخی ریشه دار

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

در هنگام خرید شال و روسری به چه نکاتی توجه کنیم؟

در زمان خرید شال و روسری حتما باید نکاتی را در نظر داشته باشید. هر خانمی حتما باید در کمد لباس خود هر دو این آیتم ها را داشته باشد. یعنی به عنوان یک خانم حتما باید یک روسری شیک مجلسی در کمدتان داشته باشید و هم یک شال نخی و راحت اسپرت، با وجود هر دو آیتم شما می توانید در موقعیت های مختلف شال و یا روسری مناسب خودتان را انتخاب نمایید. در هنگام خرید شال و روسری نیز باید نکاتی را حتما در نظر داشته باشید.

خرید شال و روسری حتما باید متناسب با رنگ پوست انجام گردد. رنگ پوست یکی از مهم ترین موارد در انتخاب شال و روسری می باشد. در صورتی که پوست تیره و سبزه ای دارید بهتر است از رنگ های تیره دوری نمایید. پوشیدن یک شال و یا روسری تیره رنگ برای کسی که پوست سبزه دارد، انتخاب مناسبی نیست. همچنین افراد دارای پوست روشن و سفید نیز نباید از آیتم هایی که رنگ سرد دارند، استفاده نمایند. افرادی که پوست آن ها تن رنگ سرد دارد بهتر است از رنگ های گرم استفاده نمایند تا صورت آن ها بهتر به نظر برسد.

با پالتو شال بپوشیم یا روسری؟

انتخاب شال و روسری برای استایل های زمستانی یکی از موارد بسیار مهم است. در روزهای سرد زمستانی بهتر است کدام یک را انتخاب نماییم؟ ابتدا باید این موضوع را بررسی نمایید که پالتوی شما حالت اسپرت را دارد یا نه یک پالتوی مجلسی است. معمولا اغلب پالتوها حالت اسپرت را دارند و در موارد کمی ممکن است پالتوی مجلسی و رسمی داشته باشید. به همراه پالتوهای اسپرت باید شال مناسب آن را سر کرد. یک شال ساده که رنگش نزدیک به رنگ پالتو باشد می تواند یک انتخاب عالی برای استایل شما باشد. خرید شال و روسری مناسب بسیار مهم است.

برای پالتوهای بسیار مجلسی مانند پالتوهای پوست حیوانات و کرکی بهتر است از یک روسری شیک و زیبا استفاده نمایید. تفاوت بین شال و روسری در رابطه با انتخاب آن برای پالتو داشتن حالت رسمی و یا اسپرت لباس می باشد. اگر خرید شال و روسری برای ست کردن با پالتو انجام می شود حتما باید این موضوع را در نظر داشته باشید. روسری و یا شال مناسب پالتو می تواند یک تیپ بسیار شیک بسازد. سعی کنید رنگ شال و یا روسری نزدیک به رنگ کل لباس باشد تا تناسب بین لباس ها بهتر و بیشتر اتفاق بیفتد.

شال و روسری طرح پلنگ

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

فرق بین قواره های شال و روسری

در زمان خرید شال و یا روسری باید به این موضوع توجه داشته باشید که بین قواره های بزرگ و کوچک تفاوت هایی وجود دارد. یک اصل کلی این مورد است که در اغلب موارد قواره های بزرگ اسپرت تر و راحت تر از قواره های کوچک هستند. بدین معنی که قواره های بزرگ را در استایل اسپرت و راحت و قواره های کوچک را در استایل های مجلسی و رسمی استفاده می نمایند. این اصل در هر دو آیتم شال و روسری یکسان بوده و هیچ فرقی بین آن ها وجود ندارد.

همان طور که گفتیم روسری یک آیتم رسمی و مجلسی است. توصیه می شود از آن برای تیپ های رسمی استفاده نمایید. اما روسری قواره بزرگ دارای حالت اسپرت بوده و می توان از آن برای استایل های راحت استفاده نمود. پوشیدن یک روسری قواره بزرگ با یک مانتوی خنک تابستانی می تواند بهترین تیپ اسپرت را برای شما بسازد. در مورد شال نیز باید گفت شال های دارای قواره بزرگ حالت اسپرت بیشتری نسبت به قواره کوچک هستند و راحت تر می توان از آن ها برای استایل راحتی استفاده نمود. در هنگام خرید شال و روسری حتما به این موضوع توجه نمایید.

رابطه ی چاقی و لاغری با خرید شال و روسری

برخی از افراد دارای صورت تپل و برخی دیگر دارای صورت های استخوانی و لاغر هستند. حال این سوال ممکن است پیش آید که کدام یک از آیتم ها برای صورت چاق و کدام یک مناسب صورت لاغر است. ابتدا باید این موضوع را بدانید که هر کدام از افراد چاق و یا لاغر می توانند از شال و روسری استفاده کنند.

رنگ، نوع پارچه و نحوه ی سر کردن روسری و شال از جمله موارد تاثیر گذار در چاق و لاغر دیده شدن صورت می باشند.

برای خرید شال و روسری مناسب و انتخاب آن ها باید بدانید که روسری برای افرادی که دارای صورت چاق هستند بهتر می باشد. روسری دارای سطح کوچک تری است و برای افراد دارای صورت تپل مناسب تر می باشد. انتخاب یک شال قواره بزرگ برای افراد لاغر و صورت استخوانی می تواند بهتر باشد. قواره بزرگ باعث درشت تر دیده شدن صورت و ناحیه شانه ها می گردد. بنابراین افراد لاغر که صورت استخوانی دارند بهتر است از قواره های بزرگ روسری و شال استفاده نمایند. خرید شال و روسری مناسب اهمیت بسیار زیادی را دارد. ساخت یک استایل شیک با انتخاب مناسب شال و روسری میسر می گردد. حتما نکات لازم را در زمان خرید شال و روسری رعایت نمایید.
تمام روسری ها و شال های موجود در فروشگاه بانو کده هم به صورت تک و هم به صورت عمده به فروش می رسند. پس از سفارش طی یک تا سه روز تولید و سپس ارسال میشوند. تمام شال های تابستانی و پاییزه قابل ارسال بوده و کاملا نو می باشند.

بانوان خوش سلیقه هر گونه سوالی داشتید حتما در واتساپ با ما در میان بزارید خوشحال میشیم بتونیم راهنماییتون کنیم, برای اینکار بر روی شماره روبرو کلیک کنید تا مستقیما وارد واتساپ ما بشین : 09911264701

منبع : bit   tiny  rebrand