شال و روسری دخترانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


انواع شال و روسری های دخترانه

اگر در انتخاب شال و روسري دخترانه براي فرزند خود مردد هستيد، بهتر است کمي دست نگه داريد؛ چرا که اولا ميبايست با ويژگي هاي اين پوشش براي نوجوانان آشنا شويد. ثانيا بايد يک مرجع خريد معتبر و مجهز را براي انتخاب خود بيابيد.
يکي از اين پوشش هاي رايج در بين دختران و زنان روسري و شال است. اما کاملا مشخص است که فرم، طرح، اندازه و... لباس هاي دختران نوجوان با بانوان بزرگسال فرق دارد؛ از کفش گرفته تا روسري و شال و صدها وسيله ديگر. اگر مايل هستيد که بدانيد بايد هنگام انتخاب شال و روسري دخترانه چگونه وارد عمل شويد، متن زير، موارد قابل توجهي را برايتان در اين مورد ذکر کرده است.

شال يا روسري دخترانه در چه طرح هايي باشد؟
اولين سوالي که براي اکثر ما هنگام انتخاب طرح دخترانه پيش مي آيد اين است که فرزندمان يا شخصي که مي خواهيم اين پوشش را برايش به عنوان کادو بخريم، چه نوع طرحي را خواهد پسنديد.  
امروزه ديگر مانند گذشته نيست که طرح هاي ساده اي بر روي پارچه ها حک شود و دختر بچه ها به عنوان روسري از آن استفاده کنند؛ بلکه طرح هاي بسيار متنوع دخترانه توليد شده است که با ديدن آن ها در فروشگاه شال و روسري بانوکده شگفت زده خواهيد شد.
شال و روسري دخترانه عروسکي و بچه گانه در انواع طرح ها و شکل ها، فقط دو نوع از محصولاتي هستند که اين سايت و فروشگاه، براي دختران کوچک و نوجوان شما تدارک ديده است.

شال دخترانه شيک يا روسري دخترانه مجلسي؟
يکي از سوالات مهمي که در خريد شال و روسري دخترانه مطرح مي شود و ما بايد قبل از انتخاب، به آن پاسخ دهيم اين است که براي دختران نوجوان شال مناسب است يا روسري؟
پاسخ به اين سوال کاملا اختياري است و شما مي توانيد نظر فرزندتان را در انتخاب شال و روسري نيز جويا شويد تا از علاقه و سليقه او آگاه شويد.
نظر اکثر شما هنگام انتخاب و خريد، بين شال و روسري دخترانه براي دختران، روسري مي باشد؛ چرا که فکر مي کنيد شال ها به علت بلند بودن، دست و پاي بچه را مي گيرند و اجازه بازي و تحرک را از او سلب مي کند که اين امر موجب کلافه شدن بچه مي شود.

با مراجعه به فروشگاه شال و روسري بانوکده خواهيد ديد که يکي ديگر از انواع شال و روسري دخترانه جديد که مخصوص نوجوانان و کودکان است، روسري هاي فانتزي مي باشند.
روسري دخترانه فانتزي در انواع طرح ها و مدل ها توليد شده است. اين طرح ها اغلب توسط دختران امروزي، مورد پسند واقع مي شود؛ چرا که در طراحي آن ها از طرح هاي مد روز به شکل عروسکي و فانتزي کمک گرفته شده است.

شال و روسري دخترانه مخصوص هر فصل
فروشگاه بانو کده، دست شما را در انتخاب شال يا روسري براي هر فصل باز گذاشته است.
روسري ها و شال هاي دو فصل تابستانه و پاييزه، در طرح هاي مخصوص هر فصل طراحي و دوخته شده اند.
روسري ها و يا شال هاي دخترانه پاييزه نيز، در طرح برگ هاي پاييزي و يا رنگ هاي پاييزي برگ درختان و... طراحي شده که از همان طرح به عنوان تابستانه نيز قابل انتخاب است...
همان طور که گفته شد اين روسري ها و شال ها پاييزه هستند و جنس آن ها در مقايسه با نوع تابستانه کمي متفاوت تر و ضخيم تر است.
و اما مواردي در رابطه با روسريها و شالهاي تابستانه: جنس اين روسري ها و شال ها نيز مطابق با هواي گرم تابستان دوخته شده است و شما را همواره خنک نگه خواهند داشت. طرح آنها نيز مخصوص تابستان است: نظير انواع ميوه جات، گل ها و گياهان، حيوانات مختلف و...

در رنگ آميزي آن ها سعي شده است که همواره از رنگ بندي هاي شاد استفاده شود تا باعث ايجاد احساس خنکي در شما شود. اما چنانچه در انتخاب رنگ مردد شديد هيچ مانعي براي اين کار وجود ندارد؛ چرا که بانوکده روسري هاي فصول مختلف را در تمام طرح ها و رنگ ها طراحي کرده تا بتواند پاسخگوي تمامي سليقه ها باشد.