اگر می خواهید که برای عروس خانواده تان کادویی مناسب بخرید، بهتر است هنگام خرید نکات مهمی را در نظر بگیرید؛ چرا که شال و روسری عروس باید از هر نظر کامل و زیبا باشد. برخی از نکات مهم در این خرید عبارتند از: کیفیت، اندازه، رنگ مناسب و ... . اگر این موارد مهم را در نظر بگیرید خواهید دید که بهترین انتخاب را انجام داده اید.

همه ما دوست داریم که برای سال جدیدی که پیش رو داریم بهترین  انتخاب ها و خریدها را داشته باشیم، مخصوصا خرید روسری 2021 یا بهتر است بگوییم 1400؛ بهتر است هنگام خرید شال و روسری مخصوصا شال و روسری عروس به نکاتی توجه کنید، چرا که یکی از مهم ترین پوشش هایی است که تکمیل کننده هویت و شخصیت ماست.

بدین جهت بهتر است مطالب مفید زیر را مطالعه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

در خرید شال و روسری عروس چه نکاتی را مد نظر داشته باشیم؟

در انتخاب و خرید شال و روسری عروس باید با دقت زیادی وارد عمل شد؛ بدین منظور چند نکته را برایتان بیان خواهیم کرد تا بتوانید زیباترین نوع این پوشش را انتخاب کنید:

1. رنگ شال و روسری عروس

می توان گفت یکی از اصلی ترین معیارها و ملاک های انتخاب شال و روسری عروس رنگ است.

 معمولا افرادی که تازه عروس هستند، بیشتر رنگ های روشن را انتخاب می کنند؛ کمتر عروسی پیدا می شود که رنگ تیره ای را برای لباس مجلسی یا روسری خود انتخاب کند. پس شما نیز اگر خواستید که برای عروس خانواده تان روسری تهیه کنید، دقت داشته باشید که از رنگ های روشنی مثل کرمی، سفید، صورتی، صورتی روشن، طوسی روشن و... غافل نشوید.

روسری عروس طرح اکسسوری

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

2. اندازه 

انتخاب اندازه شال و روسری عروس امری کاملا اختیاری است. بعضی نو عروس ها، شال و روسری قواره بزرگ را دوست دارند و بعضی دیگر مایلند که اندازه کوچک تر آن ها را سر کنند .

همچنین بخوانید : کدام لباس برای جشن عروسی مناسب است؟ 

3. شال یا روسری؟

سوالی که در این قسمت از متن برای بسیاری از شما نوعروسان ایجاد شده، این است که برای مراسمانتان کدام نوع پوشش را انتخاب کنید، شال یا روسری؟
در جواب این سوال باید گفت: این انتخاب کاملا سلیقه ای است و هیچ قانون خاصی برای آن وجود ندارد.
اگر می خواهید که برای انتخاب و خرید شال و روسری عروس از سردرگمی درآیید، بهتر است که آن را با مانتو یا پیراهن مجلسی زیبایتان ست کنید؛ برای مثال اگر مانتویی کوتاه می پوشید، بهتر است از شالی سفید با قواره نسبتا بزرگ استفاده کنید تا کوتاهی مانتو با اندازه بلند شال جبران شود.
مثال دیگری در این باره می زنیم: شما نوعروسان عزیز می توانید با پیراهن بلند سفیدی که بر تن کرده اید، یک روسری حریر صورتی ملایم، بر سر کنید.

روسری عروس طرح گل

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

4. خرید روسری برای عروسی از نوع مارک دار

شال و روسری عروس بهتر است که بسیار با کیفیت باشد، شما این حجم از کیفیت را نمی توانید پیدا کنید، مگر این که یک مارک خوب را از بین انواع مارک ها برگزینید.
سوالی که در این رابطه مطرح می شود این است: چرا روسری های برند را با وجود این همه گرانی به عنوان شال و روسری عروس خریداری کنیم؟ پاسخ کاملا مشخص است:
•    اولا باید شال و روسری عروس بهترین برند و کیفیت موجود را داشته باشد.
•    ثانیا شال و روسری های برند، تنوع بسیار بالایی دارند و دست شما را برای انتخابی منحصر به فرد آزاد می گذارند.
•    ثالثا چون از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند، عمری طولانی خواهند داشت؛ عمر طولانی آن ها از یک جهت برای شما که نمی خواهید دائما برای خرید شال و روسری هزینه کنید مفید است.

5. رنگ سال

علاوه بر این که رنگ شال و روسری عروس، باید زیبا باشد، می تواند متناسب با رنگ سال نیز باشد؛ چرا که نه تنها افراد عادی، بلکه تازه عروس ها نیز برای مدرن بودن، باید از مد روز آگاهی داشته باشند.
 رنگ روسری 2021 خاکستری و زرد است؛ اگر شما به جای رنگ های روشنی چون سفید، شیری، شکری، کرمی و... خواستید که رنگ شال و روسری عروس را مطابق با مد روز تهیه کنید، باید رنگ روشن آن ها را انتخاب کنید.

روسری ابریشم عروس

برای مشاهده و خرید بر روی عکس کلیک کنید

6. روسری عروسی

اجازه دهید در ادامه بحث به نکاتی اشاره داشته باشیم که هم به خرید شال و روسری عروس مرتبط باشد، هم به افراد عادی. 

افراد عادی نیز دوست دارند زمانی که به جشن عروسی یا مجلسی دیگر  می روند، بهترین مارک کیفیت، رنگ و ... از روسری را سر کنند تا بهترین فرد در جمع جلوه کنند؛ بدین جهت این افراد ملزم به رعایت نکاتی هستند که عبارتند از:

•    مهمانی شما چه نوع مهمانی است؟ قبل از این که وارد مجلسی شوید، حتما می دانید که در آن جا چه مراسمی برگزار خواهد شد؛ این مراسم جشن عروسی است یا تولد؟ مراسم تعزیه است یا سوگواری؟ با پرسیدن این سوالات و سوالاتی مشابه با آن ها، خواهید توانست به بهترین انتخاب برسید.
•    آیا رنگ روسری یا شال شما با سایر لباسهایتان هماهنگ است؟ این مورد به هیچ عنوان قابل چشم پوشی و اغماض نیست؛ اگر می خواهید همیشه مرتب و شیک به نظر بیایید، باید روسری یا شالی متناسب با رنگ کفش، مانتو، کیف و یا سایر پوشش هایتان سر کنید.

فروشگاه اینترنتی بانوکده سایتی معتبر برای خرید شال و روسری عروس

پس از صحبت درباره نکات مختلفی که باید در خرید و انتخاب شال و روسری عروس رعایت شوند، اکنون نوبت این است که بورس و مرجع مناسبی را جهت خرید مطمئن و ایمن به شما معرفی کنیم:
فروشگاه اینترنتی بانوکده یکی از بهترین مراجعی است که می توانید برای خرید شال و روسری عروس به آنجا مراجعه کنید.
چرا خرید از بانوکده ایمن و سالم است و شما از خریدتان پشیمان نخواهید شد؟

1-    کیفیت تضمین شده
 اگر کیفیت می خواهید، اگر از خرید روسری هایی که عمر کمی دارند و نامرغوب هستند خسته شده اید و می خواهید روسری یا شالی تهیه کنید که برایتان ماندگار باشد تا دائما هزینه نکنید، این سایت می تواند مناسب ترین و معقولانه ترین پیشنهاد برای شما باشد؛ چرا که کیفیت دوخت این تولیدی و فروشگاه با هیچ فروشگاه و تولیدی دیگری قابل مقایسه نیست.
2-    تحویل فوری
سفارشات ثبت شده شما، در زمان تعیین شده و حتی زودتر از آن به دستتان خواهد رسید.
3-    تولید در طرح های دلخواه
شما می توانید انواع مختلفی از طرح ها، رنگ ها، اندازه و ... را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن توسط تولیدی برایتان دوخته شده و ارسال شود.
شما بانوان عزیز هر گونه سوالی در مورد خرید شال و روسری داشتین حتما توی تلگرام و یا واتساپ ازمون بپرسین ما شمارو راهنمایی میکنیم. برای ارتباط از طریق واتساپ بر روی شماره روبرو کلیک کنین : 09911264701

منبع : tiny  bit  rebrand